Online katalóg

centurion.png
intenso.png
intenso.png

Zárubne

Obložkové zárubne sú neoddeliteľnou súčasťou interiérových dverí. Spolu s dverami dotvárajú atmosféru interiéru. V závislosti od výrobcu sa vyrábajú na falcované a bezfalcové dvere. Vyrábajú sa podľa jednotlivých hrúbok múrov v intervaloch nastavenia vždy po 2cm. Každý z výrobcov ponúka aj možnosť dokúpiť rozširujúcu obložku zárubne o dodatočné 2cm, v prípade ak by Vami objednaný rozmer zárubne (hrúbka múru) bol malý.

 


CENTURION

CENTURION ponúka zárubne pre falcované dvere so spojom obložiek pod 45° uhlom. Môžete si vybrať zárubňu so šírkou obložky 6cm (SW) alebo 8cm (S8). Zárubne vyrábajú až do hrúbky múru 50cm.VOSTER

VOSTER ponúka zárubne pre falcované dvere so spojom obložiek pod 45° uhlom. Taktiež sú na výber z obložiek šírky 6cm a 8cm. Je možnosť objednať zárubne do hrúbky múru 42cm, na požiadanie aj viac.

INTENSO

INTENSO ponúka zárubne pre falcované aj bezfalcové dvere, so spojom obložiek pod 45° aj 90° uhlom. Zvlášť zárubne so spojom obložiek 90° sú čoraz viac žiadané. K rámovým dverám, ktoré majú spoj bočných a priečnych častí pod 90° uhlom sú ideálnou voľbou. Obložky so spojom 45° sú šírky 7cm. Obložky so spojom 90° sú bočné obložky šírky 7cm a vrchná obložka má 11cm, čo vyzerá veľmi elegantne. Naviac nad obložku s 90° spojom sa dajú doobjednať ďalšie 3ks vrchných 11cm panelov a predĺžiť tak celkovú výšku zárubne. Štandardne sa vyrábajú zárubne do hrúbky múru 44cm, ak by bolo potrebné aj viac.