Posuvné dvere

Posuvné dvere sú užitočným a elegantným riešením šetrenia priestoru. Sú vhodné nie len do menších miestností, kde potrebujete využiť všetko dostupné miesto, ale sú čoraz častejšie obľúbeným riešením aj v moderných interiéroch. Posuvné dvere sa vyrábajú v dvoch variantoch: posuvné dvere vedľa steny a posuvné dvere do stavebného puzdra.

POSUVNÉ DVERE DO PUZDRA

POSUVNÉ DVERE DO PUZDRA sú čoraz častejšie využívané v moderných interiéroch, nie len pre ich šetrenie priestoru, ale hlavne pre ich estetické prevedenie. Krídlo dverí a celý mechanizmus sú ukryté v stene. Celé stavebné puzdro je potrebné osadiť do priečky, či už murovanej alebo sadrokartónovej. Je to vhodné zvlášť pre novostavby, prípadne rekonštrukcie domov alebo bytov.  Toto riešenie je veľmi elegantné a u zákazníkov obľúbené. Taktiež existencia rôznych variant puzdier otvára zákazníkovi takmer neobmedzené možnosti. Spolupracujeme s výrobcom puzdier ECLISSE. Je možnosť si vybrať z puzdier so zárubňou alebo bez zárubne, pre jednokrídlové dvere alebo dvojkrídlové, teleskopické, prípadne zákryt. K uvedeným typom puzdier dodávame aj zárubne určené na stavebné puzdrá v povrchoch ponúkaných od výrobcov CENTURION a INTENSO. Nižšie si môžete stiahnuť zameriavacie listy pre zárubne k jednotlivým typom puzdier:

  • zameranie zárubne pre jednokrídlové puzdro
  • zameranie zárubne pre dvojkrídlové puzdro
  • zameranie zárubne pre teleskopické puzdro
  • zameranie zárubne pre zákryt
  • orientačný cenník zárubní do puzdra

 

POSUVNÉ DVERE VEDĽA STENY   

POSUVNÉ DVERE VEDĽA STENY sa vyrábajú vo variante so zárubňou alebo bez zárubne. Posuvný mechanizmus s krycou garnižou sa pohybuje popred stenu prípadne zárubňu. Je to praktické riešenie pre prestavby, kde sa už stavebný otvor nedá upraviť. Tento systém je možné objednať od všetkých našich výrobcov interiérových dverí (CENTURION, INTENSO, VOSTER). Vyrába sa vo verzii jednokrídlovej a dvojkrídlovej zo všetkých typov interiérových dverí. Ceny jednotlivých systémov nájdete v katalógoch nižšie. 

Online katalóg

centurion.png
intenso.png
intenso.png