O nás

DENIR s.r.o. - spoločnosť, ktorá začínala ako spoločnosť Deni INTERIOR plus s.r.o. veľkoobchod systémov posuvných dverí, ale záujem klientov a súčasná situácia na trhu nás priviedla k rozšíreniu nášho portfólia a vznikla spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom, tak aj samotnou výrobou stolárskych výrobkov z drevotrieskových materiálov.

Momentálne nás nájdete na novej adresu v novootvorených priestoroch v Pohraniciach pri Nitra , kde sme pred časom presťahovali naše predajné aj výrobné priestory

denir-1.jpg
denir-2.png

V súčasnej dobe zabezpečujeme pre našich odberateľov výrobu kuchýň na mieru , vstavaných skríň s posuvným systémom, nábytku na mieru, šatníkov , rôznych kontajnerov, skriniek, obývacích zostáv a v neposlednom rade aj kancelárskeho nábytku a komplexného riešenia interiérov. Najpodstatnejšiu časť výrobného programu našej spoločnosti tvoria kuchyne a vstavané skrine a šatníky. S najširším sortimentom hliníkových profilov posuvných dverí. Používané profily na vstavané skrine a šatníky sú v niekoľkých tvaroch a farbách.

denir-1.jpgdenir-1.jpgdenir-11.jpgdenir-11.jpg
denir-1.jpg

Pre veľkoodberateľov kuchýň , vstavaných skríň a šatníkov zabezpečíme bezkonkurenčné ceny výrobkov, ktoré spĺňajú všetky kvalitatívne požiadavky na súčasnom trhu. Tovar si môžu objednať v našom on-line objednávkovom systéme z ktoréhokoľvek miesta na svete .

denir-1.jpg
denir-1.jpg

Ponúkame širokú škálu dekorov drevotrieskových materiálov a neustále dopĺňame nové výrobky podľa práve prebiehajúceho trendu a požiadavky konečných zákazníkov. Neustále rozširujeme a dopĺňame náš sortiment o nové produkty tak aby sme vyhoveli všetkým klientom našich odberateľov a koncových zákazníkov